ثبت نام کامیون فرسوده ۹۶

ثبت نام کامیون فرسوده اسقاط کامیون مراحل شرایط مدارک طرح های جایگزین و نقدی

آخرین بخشنامه سال ۹۶

متقاضیان عزیز اسقاط کامیونهای فرسوده:خواهشمند است با مطالعه دقیق مطالب و اخذ مشاوره رایگان نسبت به ثبت نام واسقاط کامیونهای فرسوده خود اقدام نمائید.با توجه به وجود دلالان زیاد در این حیطه و سایتهای غیر مجاز این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت نام خودرو های فرسوده در سایت های مشابه را نمی پذیرد و از متقاضیان خواهشمند است تا اطلاعات شخصی و خودرویی خود رادر سایت های غیر مجاز وارد ننمایید ثبت نام کامیون های فرسوده از جمله برنامه های اساسی ستاد حمل و نقل می باشد.متقاضیان ثبت نام کامیونهای فرسوده میتوانند با ثبت نام کامیون فرسوده خود در سایت رسمی خودروهای فرسوده نسبت به اخذ مشاوره رایگان در خصوص اسقاط کامیون فرسوده و ثبت نام آن اقدام نمایند.

به دنبال درخواستهای مکرر متقاضیان خودروهای فرسوده سنگین و نیاز امروز جاده های کشور در راستای حمل و نقل ، تفاهم نامه ای با حضور خودروسازان مطرح و بانکهای عامل به امضاـ رسیده است .طرح جایگزین شامل تمام خودروهای سنگین(مینی بوس،کامیون،کشنده) می باشد.متقاضیان میتوانند با پیش ثبت نام در سایت نسبت به ادامه فرایند اسقاط و جایگزینی اقدام نمایند.جایگزین ،تنها شامل خودروهای موجود می باشد و متقاضیان میتواند بعد از تشکیل پرونده ، احراز هویت و اسقاط خودرو با در دست داشتن معرفی نامه از طرف مرکز جهت دریافت خودروی سنگین خود به خودروساز مراجعه نمایند.این طرح ابتدا در تهران و پس از آن در کل کشور اجرا خواهد شد.تمام مالکان خودروهای فرسوده با پیش ثبت نام ،میتوانند در اولویت جایگزینی قرار بگیرند.

قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور افزود: در جدولی که دولت ابلاغ کرده است برای وانت های بالای یک تن معادل دو گواهی اسقاط، برای کامیونت های بین ۲ تا ۶ تن معادل سه گواهی اسقاط، برای کامیون‌های سبک ۶ تا ۱۰ تن معادل پنج گواهی اسقاط، برای کامیون‌های متوسط ۱۰ تا ۲۶ تن معادل ۱۰ گواهی اسقاط، برای کامیون های سنگین بالای ۲۶ تن معادل ۱۲ گواهی اسقاط و برای کامیون های کشنده نیز معادل ۱۴ گواهی اسقاط پیش بینی کرده است.با توجه به شرایط فوق قیمت کامیونهای فرسوده تقریبا منطبق با جدول زیر می باشد.

 

نمایندگی محصولات اسکانیا در ایران ، در حاشیه ی برگزاری نمایشگاه ارومیه به چگونگی فروش محصولات اسکانیا در طرح جایگزینی خودروهای سنگین پرداخت.

عباس نعیمی در توضیح طرح جایگزینی خودروهای فرسوده سنگین گفت: خریداران برای شرکت در این طرح به عنوان پیش پرداخت باید مبلغ ۱۵ میلیون تومان پرداخت نمایند.

نعیمی محصولاتی که در این طرح قرار گرفته است را اسکانیا جی ۴۱۰ و آر ۴۵۰ معرفی کرد . افزود:نرخ تسهیلات در این طرح ۱۸ درصد در نظر گرفته شده است که ۵۰ درصد این سود را سازمان راهداری تقبل خواهد کرد، ضمن اینکه بازپرداخت این تسهیلات ۷ ساله است.

ایشان ادامه داد: قیمت جی۴۱۰، ۴۳۶ میلیون و آر ۴۵۰ هم ۴۶۳ میلیون ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است که به هر دو محصول وامی به میزان ۳۲۰ میلیون تومان تعلق می گیرد.

مدیر فروش اسکانیا در ایران  افزود: در فروش جی۴۱۰ بعد از دریافت پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومانی ۳ فقره چک ۳۵ و ۳۳ میلیون تومانی به تاریخ مرداد، شهریور و مهر از خریدار دریاقت می شود.

نعیمی افزود: برای آر۴۵۰ هم ۳ فقره چک ۳۵ میلیون، ۴۶ میلیون و ۶۲۵ هزار تومانی از خریدار گرفته خواهد شد.

در پایان از همه مالکان خودروهای فرسوده سنگین تقاضا می شود در صورت نیاز به مشاوره در سایت خودرو فرسوده ثبت نام نمایند یا با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایند.
ثبت نام اینترنتی کامیونهای فرسوده

 

ثبت نام خودروهای فرسوده