وام اسقاط خودرو فرسوده

وام ۲۰ میلیونی خودرو فرسوده و سرگردانی مردم

با اعلام تفاهم نامه ۲۰ میلیونی ستاد نوسازی با بانک صادرات،و عدم شفاف سازی برای مالکان خودروهای فرسوده نسبت به روند انجام مراحل ثبت نام ،مجددا مانند سال گذشته،مردم در حاله ای از ابهام فرو رفتند.

وام ۲۰ میلیونی فقط ویژه تاکسی های فرسوده است.در سال گذشته هم نیز برخی از مسئولین محترم با اعلام ارائه وام ۲۰ میلیونی به مالکان خودروهای فرسوده خیلی از عزیزان را به توقع استفاده از تسهیلات ۲۰ میلیونی در دو راهی تحویل خودرو و عدم تحویل به مرکز اسقاط قرار دادند و این موضوع روند انجام خروج خودروهای فرسوده را از ناوگان حمل و نقل مختل کرد و خسارات زیادی به مالکان خودروهای فرسوده  به انتظار تسهیلات رساند.

اولویت تمام برنامه های ستاد حمل و نقل برای نوسازی تاکسی های فرسوده  می باشد.درست است که وام های ۱۰ و ۱۵ میلیونی در اولویتهای خودروهای فرسوده سواری می باشد اما زمان  و شرایط اجرائی شدن این اولویت به هیچ وجه معلوم نیست.

در سال ۹۰-۹۱  نیز شرکت سرمایه گزاری صدرا با تبلیغات گسترده تلوزیونی و شهری، نسبت به جایگزین خودروهای فرسوده  و تعامل بانکهای عامل ،موجب خسارات فراوان به مالکان خودروهای فرسوده شد که همچنان سازمانهای مربوط در حال مرتفع کردن مشکلات این عزیزان هستند.

در حال حاضر طرح های موجود ستاد نوسازی،طبق آخرین بخشنامه ها ،طرحهای آسمان من و بشارت با کمکهای بلاعوض می باشد که مالکان خودروهای فرسوده به راحتی و در کمال امنیت خاطر میتوانند نسبت به اسقاط خودروهای فرسوده خود اقدام نمایند.

 

ثبت نام خودروهای فرسوده تحت مجوز ستاد نوسازی